Garmin Yeni Tactix Delta Sapphire Edition Modelini Tanıttı

Garmin Shot Show 2020 etkinliğinde yeni süper dayanıklı ve United States Military Standard MIL-STD-810 sertifikasına sahip akıllı saati Tactix Delta Sapphire Edition modelini tanıttı.

United States Military Standard MIL-STD-810 ibaresi bulunan cihazlar zorlu testlerle test edilip dayanıklılığının kanıtlandığı anlamına geliyor. Bu testlerden bazıları titreşim, nem, basınç, kum, su, donma ve güneş radyasyon testleridir.

TASARIM

Garmin Tactix Delta Sapphire Edition 1,4″ (inç) 280 x 280 piksel dayanıclı safir cam ile korunan ekrana, siyah PVD kaplamalı çelik arka kapağa ve siyah DLC kaplamalı çelik gövdeye sahip. Kayışı silikon malzemeden yapılmış. Kayış + gövde ağırlığı toplam 97 g.

ÖZELLİKLERİ

Akıllı Saat GPS, GLONASS, Galileo, ABC sensörü, kalp ritm, derece, jiroskop, pusula ve ivmeölçer sensörü gibi birçok özelliğe sahip. Saat bunlara ek olarak 2000 Spotify şarkısını barındırabilecek 32 GB dahili hafızaya ve temassız ödeme özelliğine sahip.

Garmin Tactix Delta Sapphire Edition tek şarjda; GPS açık modda 60 saat, GPS + müzik modunda 15 saat, akıllı saat modunda 21 gün ve enerji tasarufu modunda 80 gün çalışabilmektedir.

FİYAT

Garmin Tactix Delta Sapphire Edition sadece siyah renk seçeneğini ile satılıyor. Saatin satış fiyatı ise 899,99 $ (dolar).

Garmin Tactix Delta Sapphire Edition akıllı saat hakkında daha fazla bilgiye Garmin sayfasından ulaşabilirsiniz.

KAYNAK

One thought on “Garmin Yeni Tactix Delta Sapphire Edition Modelini Tanıttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.